Manželia Viktor a Adela Vinczeovci sa stali neodmysliteľnou súčasťou domáceho šoubiznisu. Iskra medzi nimi prebleskla krátko po moderátorovom triumfe v šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá mu výrazne zmenila osobný i kariérny život. Úspechy 31-ročného markizáka vystrelili raketovou rýchlosťou, čo mnohí ľudia pripisovali hlavne jeho vzťahu s Adelou. Aká je pravda?

Keď sa pred šiestimi rokmi prevalila informácia o tom, že sa mladý víťaz „Tvojej tváre“ Viktor Vincze dal dokopy s najžiadanejšou slovenskou moderátorkou Adelou Banášovou, ostali mnohí ľudia v poriadnom šoku. Rodák z Galanty si hviezdnu kariéru vydláždil bleskovou rýchlosťou, a tak sa ozývali hlasy, že za jeho úspechmi stojí práve slávna polovička.

vincze

„Možno si to myslia preto, že ani nie za desať rokov v televízii som už urobil päť veľkých vecí, na ktoré možno niektorí kolegovia čakajú celý život, tak si o mne ľudia myslia, že sa všade tlačím. A keď to spojíme ešte aj s Adelkou, tak, samozrejme, nie je nič jednoduchšie, ako povedať, že ona mi niečo vybavuje, že som s ňou len preto, aby som sa zviditeľnil, a podobne,“ Viktor bez okolkov priznal v rozhovore pre portál Sme.sk.

Prijíma jednu ponuku za druhou

Komunikatívny markizák sa vyskytuje v množstve projektov, no manželka sa vraj za neho prihovárať nemusí. ,,Nič z toho nie je pravda, do všetkých projektov som bol oslovovaný… Dajte do titulku, že to ja všade tlačím Adelu,“ známa tvár spravodajstva s vtipkovaním odmieta všetky dohady o tom, žeby jeho láska k životnej partnerke nezačala čestnými úmyslami.

V minulosti sa dokonca klebetilo, že Viktor kvôli Adele opustil vtedajšiu priateľku, aby mohol v práci postúpiť o pár krokov vyššie. „V tejto súvislosti len dodám, že bývalá priateľka sa rozišla so mnou! Lebo aj to sa o mne hovorilo, že som sa na ňu vykašľal, aby som si mohol nájsť Adelu a vyštverať sa po jej chrbte,” rázne uzavrel moderátor, ktorý po rokoch pocítil potrebu uviesť veci na pravú mieru.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

viktor adela vincze

Zdroj: Sme.sk | Foto: Instagram/Viktorvincze