viktor vince a adela banášová., viktor vince a adela banášová zásnuby, plávy viktora vinceho, rozhovor s viktorom vincem, plánovanie zásnub

Meno televízneho redaktora Viktora Vinceho, ktorý pôsobí v televízii Markíza už štyri roky, sa začalo skloňovať až v poslednom období. Nie je to však náhodou, ale premysleným plánom samotného Viktora!

Moderátor v rozhovore pre TV Markíza prezradil, že si naplánoval, aby bol preňho rok 2016 prelomový. To, že intenzívna túžba a odhodlanie mu zmení život až tak výrazne, ho ale prekvapilo. „Chcel som, aby bol výnimočný a on bol teda až v omnoho viac veciach výnimočný.” Viktor vymenoval všetky zmeny, ktoré sa mu počas roka udiali. Spomenul relácie Reflex, Tvoja tvár znie povedome a Televízne noviny, prítomnosť na svadbe Sajfu a Veroniky a predovšetkým vzťah s Adelou a ich zásnuby.

Vyjadril sa aj k samotnému plánu požiadať svoju známu partnerku o ruku. Podľa jeho slov bola žiadosť prvou vecou, ktorá ho napadla, keď mu dramaturgička markizáckej rannej šou zavolala a pozvala ho do valentínskeho vysielania. „Ja to mám s Adel úplne vyriešené, sám v sebe vnútorne. Hovorím si, na čo by som čakal? Môj plán nebol, že sa to stane pri sporáku…”

Sympatický mladík plánoval Adelu požiadať v kresle pri rozhovore, situácia sa ale vyvinula inak a Viktor ju požiadal v kuchyni ateliéru Telerána, tak ako to už všetci poznáme.

Celý rozhovor s Viktrorom o jeho živote, plánoch a najmä o zásnubách s najväčšou hviezdou slovenského šoubiznisu si môžete pozrieť tu:

Zdroj: YouTube, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lenka L.
Je najväčším odporcom zimy a závidí prímorským krajinám slnko a nekonečnú pohodu. Miluje dobré jedlo ktoré pripraví niekto iný a sladkosti, na ktoré nedá dopustiť. Najväčšou záľubou je cestovanie a objavovanie nových kultúr.