Viktor Vincze, ktorý sa zviditeľnil predovšetkým účinkovaním v šou Tvoja tvár znie povedome, patrí v súčasnosti medzi jednu z najobľúbenejších tvárí televízie Markíza. Ako sa však zdá, televízia s ním má opäť ďalšie plány.

Viktora môžeme vídať na televíznych obrazovkách v Prvých televíznych novinách o 17-tej a okrem toho sa vraj stane moderátorom staronovej relácie, ktorú Markíza plánuje po rokoch opäť spustiť.

Ako informuje portál mediaboom.sk, Markíza si opätovne zaregistrovala ochrannú známku na Úrade priemyselného vlastníctva pre značku Vylomeniny. Keďže niekdajšou hviezdou obľúbenej relácie bol Vilo Rozboril, ktorý však v súčasnosti figuruje v konkurenčnej televízii, a podľa ktorého mala relácia aj odvodený názov, Markíza sa musela popasovať s novým pomenovaním, ale aj s obsadením iného moderátora. Tým sa podľa spomínaného portálu stane práve mladý Viktor Vincze. Objavili sa však názory divákov, že bez Vila to nebude ono a Viktora už všade dávať nemusia. Uvidíme, ako sa televízia nakoniec rozhodne a či Vincze získa v relácii miesto moderátora.

Zdroj: mediaboom.sk | Foto: Instagram