Mediálne známi manželia Vinczeovci vytvorili jeden z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu. Napriek výraznému vekovému rozdielu sa dokázali názorovo i hodnotovo výborne zladiť a problémy im nerobí ani vzájomné doťahovanie sa. Moderátor Viktor Vincze vytiahol nedávno poriadne silný tromf v podobe nie príliš lichotivej archívnej fotografie svojej drahej polovičky.

Sympatický markizák si sviatok učiteľov uctil veľmi zvláštnym spôsobom. V rodinnom albume vylovil Adelinu fotku z detstva, kde sa údajne hrala na princeznú. Podivnými komplimentmi sa snažil vyjadriť hold ľuďom, vďaka ktorým môžu z detí postupne vyrásť úspešní a uvedomelí jedinci.

Adela Viktor Vincze

,,Každý sme niekomu učiteľom a niekto nám. No vďaka tým skutočným aj z takto nepríčetne vyzerajúcej osoby vyrástol môj najobľúbenejší jedinec,” Viktor adresoval mladučkej Adelke zo snímky nie práve úctivú poklonu.

,,Úprimne? Ja by som s touto odutou “pa-princeznou“ (keďže na tejto fotke sa údajne hrá na princeznú) na základnej nehral ani len fľašu,” pokračoval v chrlení perál, avšak po celú dobu sa snažil poukázať na fakt, že z urazene pôsobiacej slečinky napokon vyrástla jedna z najuznávanejších osobností v našej krajine, od ktorej sa vraj stále niečo nové naučí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/viktorvincze