Viktor Vincze a Adela Vinczeová len prednedávnom oslávili prvé výročie svadby. Vzťah dvoch moderátorov, o ktorom spočiatku mnohí pochybovali kvôli výraznému vekovému rozdielu, sa stal jedným z najsledovanejších na Slovensku. 

Ako to medzi nimi skutočne je? Plánujú sa stať rodičmi? Aj takéto témy rozobral Viktor Vincze s Matúšom Krnčokom v najnovšej epizóde šou #tbt. Sympatický ženáč sa rozrozprával o svojej minulosti, začiatkoch jeho kariéry a nechýbali ani spomienky na bývalé frajerky.

Najcitlivejšiu otázku, ktorú Viktorovi položil známy moderátor, však nikto nečakal. Narovinu sa spýtal na otázku rodičovstva a či s bývalou slečnou Banášovou plánuje v budúcnosti spoločného potomka. Vincze to však zvládol excelentne a s úsmevom na perách priznal: „Vízia rodičovstva je. Je dlho, ale… Nechcem sa na to upínať. Ale upínať v zmysle, že teraz idem urobiť absolútne všetko na tomto svete a podriadiť všetko tomu, aby som sa stal rodičom. Do takejto vlastnej mentálnej pasce nechcem spadnúť. Nechcem byť väzňom tejto myšlienky.

Foto: Instagram l Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.