Zdeněk Valent, alebo Viking, opustil v sobotňajšom dueli reality šou Farma a jeho kroky viedli na niekoľko rozhovorov. A hoci už počas pôsobenia na statku o sebe prezradil množstvo informácií, vyzerá to tak, že bradatý blondiak je ešte stály plný prekvapení. 

Potetovaný exfarmár sa netají tým, že časť svojho života prežil na ulici ako bezdomovec a do farmárskej šou ho zlákala túžba zviditeľniť sa, aby v budúcnosti mohol pôsobiť ako komparzista či herec.

zdenek farma

Len pred pár dňami po prehratom súboji s Miroslavom Zdeněk vo Farme X-tra odtajnil, že snúbenicu podviedol s neznámou modelkou a sám sa sebakriticky označil aj za zlého otca. Tentoraz prijal pozvanie niekdajšieho finalistu Farmy Lukáša Stanislava, kde v talkšou Kauzičky z Farmičky poriadne šokoval.

viking v dueli

Luky na zdatného Čecha strieľal jednu pikantnú otázku za druhou, a tak sa diváci mohli opäť o Vikingovi dozvedieť niečo nové. Napríklad, že nikdy nezažil „trojku“ a počas milostného styku sa mu podarilo zaspať, a to hneď 2-krát. O niečo prekvapivejšie odpovedal na otázku, či sa niekedy odfotil nahý.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdeněk po zahanbenom áno odtajnil ďalšiu pikošku. ,,Skúšal som robiť videá pre dospelých ľudí… Aj parťáčku som na to mal, ale nejako sa to stoplo,“ prezradil, načo Lukáša zaujímalo, či sa tieto erotické snímky dajú dohľadať. ,,Už nie,“ odvetil tajomný účastník Farmy 13.

Foto/Zdroj: YouTube – Luky Fuzo Stanislav, Instagram/farma.markiza