V sobotňajšom dueli statok nadobro opustil kontroverzný účastník Zdeněk, ktorý to počas života nemal jednoduché. Niekdajší bezdomovec sa teraz otvoril vo Farme X-tra, kde Martinovi Šmahelovi prezradil pikantné informácie zo svojho súkromia. 

Viking prehovoril o osudových ženách a spomenul taktiež syna. ,,Ja môžem povedať úprimne, že som zlý otec. Nehovorí sa mi to dobre, ale môj syn vyrastá v rodine, kde ja nie som,“ povedal sebakriticky a uviedol, že sa teraz pokúsi skontaktovať s mamou svojho potomka.

,,Matka môjho syna nie je moja bývala snúbenica,“ snažil sa objasniť svoje komplikované vzťahy so ženami blondiak zo susedných Čiech. ,,Matka môjho syna vyzerá úplne inak. Nie je môj typ ženy, ale má dobré srdce,“ prezradil o bývalej partnerke a taktiež odhalil, že dieťa splodil v podnapitom stave.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Moja snúbenica je úplne iná. Je to cudzinka, nie je to Češka,“ Zdeněk uviedol na margo ex priateľky, pričom nepredpokladá, že by sa mohli dať opäť dokopy. Môže vraj za to on sám.

,,Úprimne, po tom, čo som ju podviedol, ešte aj s modelkou… Nie som tak škaredý,“ zasmial sa Zdeněk. Ten s humorom podotkol, že si hľadá partnerku s bytom a autom.

>>>FARMU X-TRA S VIKINGOM NÁJDETE TU<<<

zdenek farma

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, Instagram/farma.markiza