Exfarmár Zdeněk Valent si srdcia divákov Farmy 13 získal nielen úprimným správaním a silným prejavom, ale taktiež odhodlaním bojovať. To ho aj krátko po spustení vojenskej invázie doviedlo priamo na Ukrajinu. Po niekoľkých týždňoch mlčania 32-ročný svalovec zanechal fanúšikom otvorený odkaz.

Známy Čech len prednedávnom šokoval širokú verejnosť rozhodnutím odísť osobne za východnú hranicu, kde sa pridal k jednotkám bojujúcim voči Rusku. Za pripojenie k cudziemu vojsku mu dokonca hrozí niekoľkoročné väzenie, čím sa ale smelý Viking v tejto chvíli príliš nezaoberá.

viking farma

Zdeněk Valent má plné ruky práce s pomocou ukrajinským priateľom, k čomu ho doviedli cnostné pohnútky. ,,Išiel som do vojny preto, lebo Ukrajina pre mňa znamená domov. Znamená pre mňa veľa a ľudia, čo tu žijú, znamenajú pre mňa priateľov, rodinu a bratov. Nehrám sa na nič, každý deň môže byť ten posledný a chcem bojovať, prišiel som bojovať,“ bývalý markizák ozrejmil, že za dôvodmi odvážneho odchodu určite nestojí túžba po zvýšenej mediálnej pozornosti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Bradatému bojovníkovi sa počas nahrávky miestami triasol hlas a na zážitky, akých je v napadnutej krajine denne svedkom, ani nenachádza trefné slová. ,,Som tu pár týždňov a už nemám ani slov k tomu, čo tu vidím a počujem. Snáď to čoskoro skončí a všetci sa vrátia do normálneho života,“ dodal skormúteným tónom, uvedomujúc si riziko, aké podstupuje.

Celú hlasovú správu si môžete vypočuť na tomto odkaze

viking farma

Zdroj: Instagram/Valentzdenek | Foto: Instagram/Valentzdenek, Farma.markiza