Herečka Viki Ráková sa väčšinou predstavuje so širokým úsmevom na perách, dôvodov na radosť má skutočne mnoho. Okrem pracovných úspechov si doma vytvorila idylickú rodinnú harmóniu, teraz však prežíva náročné časy!

39-ročná hviezda Susedov nezanedbala natáčanie obľúbeného markizáckeho sitcomu ani počas tehotenstva a do práce sa vrátila ešte počas materskej dovolenky. Z televíznych obrazoviek sa nevytratila a pozvanie prijala aj do pondelkového vysielania relácie Teleráno.

teleráno

Práve tam sa preberali rôzne témy a na pretras prišla tiež momentálne najčastejšie riešená diskusia o pandémii Covid-19. Respiračné ochorenie má dvojnásobná mamina už za sebou, avšak koronavírus v jej rodine udrel plnšou silou. Viki, bohužiaľ, so smútkom v očiach priznala, že počas víkendu prišla o blízku osobu.

,,U nás v rodine boli tiež pozitívni ľudia, ale našťastie sa z toho dostali. Okrem jedného. Práve včera mi zomrel strýko, takže… No sú to také veci, na ktoré človek nie je pripravený. Ja som tiež koronu prekonala, no našťastie som mala iba mierny priebeh,” dlhoročná televízna stálica si, žiaľ, na vlastnej koži okúsila stratu člena rodiny pre koronavírus.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

viki rakova syn

Zdroj: Teleráno | Foto: Instagram/Telerano, Rak.viki.rakova