Hviezda markizáckeho sitcomu Susedia je skutočne ženou na pohľadanie, keďže sa jej celkom úspešne podarilo skĺbiť materskú dovolenku s účinkovaním v obľúbenom seriáli. Viki Ráková má doma okrem dvojročného Benjamína ešte aj staršieho syna, ktorý sa jej najnovšie postaral o nezabudnuteľné momenty.

Asi každý rodič by súhlasil s tým, že ani nevie, ako rýchlo jeho deti vlastne vyrástli. Podobnú skúsenosť práve prežíva slovenská herečka s maďarskými koreňmi, ktorej prvorodená ratolesť nedávno dovŕšila školský vek.

viki rakova syn

Bendegúz nastúpil začiatkom septembra do prvého ročníka, čo jeho celebritná mamina silno prežívala. ,,Naša prvá cesta zo školy… Ani sa mi tomu nechce veriť,“ kučeravá umelkyňa priznala v úvode príspevku, kde sa fanúšikom otvorila viac než obvykle.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V domácnosti Viki Rákovej totiž nastali významné zmeny, keď sa jej starší syn začal znenazdajky sám od seba správať ako samostatný školák. Herečka sa však nepodelila len o príjemné emócie – aj ona rovnako ako takmer každá matka zápolila s obavami, či jej dieťa nástup do školského zariadenia zvládne.

rakova syn bendeguz

,,Jediný moment, keď sa dnešok trošku zastavil, bol, keď som mu naložila veci do tašky. Bože môj, on je prvák! Ako nám to pôjde? Už nie je cesta späť…,“ rozcítila sa dvojnásobná mamina, snažiaca sa napokon pozrieť na veci v pozitívnom svetle. Rákovej sa úprimným doznaním podarilo zachytiť asi všetky pocity, s akými sa každoročne stretávajú tisíce rodičov a ich detí, okusujúcich novú životnú skúsenosť.

viki rakova syn

Zdroj|Foto: Instagram/Rak.viki.rakova