Len pred pár dňami sa prevalila horúca novinka o tom, že obľúbená slovenská herečka s maďarskými koreňmi Viki Ráková sa onedlho stane dvojnásobnou mamou. Hoci táto správa prenikla na verejnosť len nedávno, hviezda sitcomu Susedia má prvé mesiace tehotenstva za sebou, čo sa na nej už začína pekne prejavovať.

Viki sa preslávila už pred rokmi, keď sa na televíznych obrazovkách začala objavovať po boku známych komikov Andyho Krausa a Petra Marcina, s ktorými hrá momentálne v úspešnom komediálnom seriáli Susedia.

Susedia

Večne vysmiata herečka sa nedávno dokonca pochválila úžasnou novinkou o radostnom očakávaní druhého potomka. K štvorročnému synčekovi Bendegúzovi by tak mal už o pár mesiacov pribudnúť ďalší súrodenec.

O tom, že kučeravej kráske tehotenstvo mimoriadne pristane, svedčia aj nové príspevky na sociálnej sieti. Viki sa totiž nechala vyfotiť počas rodinnej prechádzky na slnkom zaliatej pláži, kde vzniklo zopár nádherných momentiek, pričom na snímkach je jasne vidieť, že sa slávna seriálová Ildikó pekne zaguľacuje.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Viki Rakova

Zdroj: Instagram/rak.viki.rakova | Foto: Instagram/rak.viki.rakova, viki.rakova