Do každého vzťahu určite patrí aj menší či väčší kus romantiky, pričom väčšinou sme my ženy tie, ktoré prahnú po romantických gestách od milovaného. Ak sa vám však zdá, že to, čo v rámci tejto oblasti dokazuje váš partner, je na bode mrazu, možno sa to zmení, keď dosiahne tento vek!

Ak milujete sviečky, pomalú hudbu, prechádzky ruka v ruke, dlhé pohľady a dotyky, sem tam nejaký kvietok či inú pozornosť z lásky, a váš partner sa na to akosi nechytá, máme pre vás dobrú správu.

Váš chlap sa s najväčšou pravdepodobnosťou ešte formuje a jeho vrchol romantiky naňho len čaká. Horšie už je, ak sa nachádza vo vekovom rozpätí 20 – 40 rokov. V takom prípade si na nežné noci či krásne vyznania budete musieť nejaké to obdobie počkať. Štúdie totiž hovoria, že sa muži stávajú najromantickejšími vo svojich 53 rokoch!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ak ste včera sledovali markizácku reláciu Dobre vedieť, možno sa vám zdá táto informácia povedomá. Moderátor totiž súťažiacim kázal doplniť nasledujúcu vetu: ,,Štúdie dokázali, že muži vo veku 53 rokov… sú po a) najromantickejší b) rozmýšľajú o milenke c) sú najviac závislí na menželke,“ pričom správna odpoveď bola práve áčko. To, či však toto tvrdenie platí aj v praxi, by nám asi najviac vedeli povedať dámy, ktorých partneri už prekonali vek 53 rokov.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, depositphotos.com