Ak si myslíte, že stačí sem-tam potiahnuť za intímne partie alebo trocha poštekliť za uškom, mýlite sa. Muža by ste mali poriadne preskúmať a vôbec sa nemusíte orientovať len na obsah jeho slipov. Každý chlap je iný, každý má na tele rôzne body, ktoré keď správne podchytíte, dostanete ho na výlet mimo bežnej reality. Ako ale zistíte, o ktoré miesta presne ide?

Krk, uši, semenníky. Tieto partie by pre vás nemali byť ,,španielskou dedinou”, nakoľko ide o najobľúbenejšie zóny dráždenia na mužskom tele. Avšak stojí za to, aby ste vyskúšali pár ostatných kútov, do ktorých ste ešte nenazreli. Nielenže vám bude vďačný, on vás za to vynesie do neba! :)

SW

Vnútorná strana stehien

Táto oblasť je veľmi citlivá, no zvládne oveľa väčší tlak ako iné erotogénne zóny. Skúste masírovanie a trenie. Zimomriavky mu privediete aj jemným prechádzaním týchto partií bruškami prstov alebo nechtov.

Bradavky

S nimi opatrne. Niektorým mužom to nemusí byť príjemné. Jeho reakciu ľahko vyskúšate miernym prechádzaním prstov po okolí alebo ich bozkávaním. Ak sa nebude cítiť komfortne, vedzte, že bradavky môžete zo zoznamu vyškrtnúť. :)

Perineum – Hrázda

Tak sa nazýva miesto medzi semenníkmi a konečníkom. Ak neviete, kde presne ho máte hľadať, radšej si naštudujte anatómiu, aby ste sa úplne nestrápnili. Skúste tento bod veľmi jemne stlačiť a uvidíte, ako partner vystrelí.

sw 1

Miesto medzi pohlavím a pupkom

Véééľmi špeciálne miesto, to môžeme len potvrdiť. Nechajte ho ležať a jazykom sa zatúlajte nižšie od jeho pupku. Nemáte čo stratiť, tieto partie sú často prehliadané, všetky sa totiž hneď hrnieme na ,,štetec lásky”. :)

Zátylok

Zátylok, teda zadná strana krku, je plná nervových zakončení, ktoré do mozgu vysielajú erotické signály. Skúste bozky, masáž, nechty, kocky ľadu, horúci vosk. Možností je veľa.

Ak patríte k tým šťastnejším a máte stáleho partnera, skúmajte ho pravidelne. Je viac než isté, že nájdete množstvo zaujímavých miest, o ktorých netušíme ani my. Milovanie predsa nie je len o samotnej súloži a čo najrýchlejšom orgazme. Je krásne, ak môžete sledovať reakcie partnera na vaše telo, bozky, hladkanie či škrabkanie. Tak hor sa do toho!

sw 3Foto: Twitter, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)