To, že na portáli csfd.cz môžu fanúšikovia hodnotiť a komentovať svoje obľúbené filmy a seriály, to už je známe. Z nich potom vznikajú špecifické rebríčky tých najlepších, najhorších a najobľúbenejších réžií. A vedeli ste, že môžete hlasovať aj za tie NAJ celebrity?

Podľa portálu ČSFD a jeho fanúšikov sa do prvej desiatky najobľúbenejších hercov dostali mená ako Jack Nicholson, Will Smith, Christian Bale, Morgan Freeman, Brad Pitt alebo Bruce Willis. Tretie miesto obsadil úspešný Leonardo DiCaprio, ktorý má 21-tisíc fanúšikov a naposledy hviezdil v snímke Vlk z Wall Street, vďaka ktorej bol nominovaný aj na Oscara. Malý náskok má Tom Hanks, ktorý sa v našom rebríčku umiestnil na 2. mieste. Prvá priečka patrí fenomenálnemu Johnnymu Deppovi, ktorý má na filmovom portáli takmer 33-ticíc fanúšikov, a tí si určite nenechajú ujsť ani jeho najnovší film ,,Black Mass: Špinavá hra”.

Leonardo DiCaprio

7

Tom Hanks

8

Johnny Depp

6

Samozrejme, nezabudlo sa ani na obľúbené herečky. V tomto rebríčku sa na vrchných priečkach umiestnila krásna Nicole Kidman a Jennifer Aniston. Ďalším zvučným menom je Helena Bonham Carter, ktorá si viackrát zahrala po boku už spomínaného Johnnyho Deppa a nesmú chýbať ani oscarové Kate Winslet či Meryl Streep. Tretiu priečku obsadila obľúbenkyňa režisérov – Scarlett Johansson, ktorí jej radi dávajú priestor na filmovom plátne a na stránke ČSFD má 15-tisíc fanúšikov. Druhú priečku si uchmatla Angelina Jolie Pitt s počtom fanúšikov 17-tisíc a tí budú pravdepodobne ešte pribúdať, ak uvidia jej najnovší film ,,Pri mori”, ktorý sama režírovala a zároveň v ňom hrá. A kto má podľa vás najviac fanúšikov (21-tisíc) v rebríčku najobľúbenejších herečiek? Nebudeme vás dlho napínať, je to talentovaná Natalie Portman!

Scarlett Johansson, Natalie Portman

10

Angelina Jolie Pitt

11

Zdroj, foto: ČSFD, Pinterest