Minulý týždeň odštartovala TV Joj denný seriál Nový život, ktorý sa u divákov stretol s veľkým nadšením. Príbehy troch bývalých futbalistov ich zaujali natoľko, že na adresu projektu nešetria samými pozitívnymi reakciami. Tie neobchádzajú ani mladú herečku Simonu Kollárovú, ktorá v novinke stvárňuje rebelku Leu. Viete však, kto je táto kráska v skutočnosti?

Ešte donedávna bola tvár Simony Kollárovej pre väčšinu ľudí neznáma. Doposiaľ sa totiž objavovala len v menších epizódnych rolách. Až v roku 2018 prišla väčšia úloha v podobe princeznej v slovenskej rozprávke Vianočné želanie od Petra Bebjaka, ktorú vysielala RTVS aj počas tohtoročných sviatkov.

V súčasnosti hviezdi plavovláska počas pracovných dní každý večer na Jojke, kde ju môžeme sledovať v seriáli Nový život, a to v pozícii rebelantskej študentky Ley – tá si svojou prostorekosťou, vtipom a štýlom okamžite získala srdcia všetkých divákov.

V skutočnosti by ste ale Simonu s výrazným rúžom či piercingom v nose rozhodne nestretli. Na rozdiel od svojej postavy pôsobí rodáčka zo Šiah ako nežná kráska, vyznávajúca prirodzenosť. A ako sa jej hrá v seriáli?

,,Je to naozaj skvelý projekt, na ktorom zažívam kopec zábavy a spoznala som výnimočných ľudí. Na druhej strane je to poriadna drina. No stojí to za to,” na Instagrame odpovedala na jednu z fanúšikovských otázok mladá hviezdička, ktorá študuje herectvo na VŠMU.

Okrem toho o sebe Simona prezradila, že má rada kone, psy, fotografovanie, kreslenie, turisitku či knihy. Čo sa týka obľúbených hercov, tých má vraj viac, avšak jedni z nich sú určite Tom Hardy a Kate Winslet. A na záver najväčšie prekvapenie o seriálovej Lee – v skutočnosti má 27 rokov, čo by do nej asi naozaj nikto nepovedal, a v roku 2014 sa stala jednou z dvanástich finalistiek súťaže MISS Universe SR!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Simona Kollárová

Zdroj/Foto: Instagram/simona_kollarova, tvjoj