Máte doma zvieracieho miláčika a vždy vás zaujímalo, čo asi tak robí, keď za sebou zabuchnete dvere? Odpoveď vám prinesie nová rozprávka The Secret Life Of Pets, teda Tajomstvo života vašich domácich miláčikov.

Spí, je, otravuje susedov svojimi “výkrikmi”? To, čo robí doma vaše zvieratko, kým ste v práci alebo niekde vonku, by ste zistili len vtedy, ak by ste mali doma nainštalované kamery. Alebo ak si pozriete nový animák The Secret Life Of Pets, ktorý vám veľmi milým a vtipným spôsobom ukáže život vášho miláčika, aj keď ho nemáte na očiach. Na jeho premiéru si však budeme musieť počkať viac ako rok, do našich kín by mal totiž zavítať až na budúci rok v auguste. Dovtedy sa naň navnaďte aspoň trailerom. :)

Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.