Aj keď možno práve nezdolávate ulice Holandska, vo svete módy sú práve populárne ,,Mules”, nové „dreváky“, ktoré jednoducho musíte mať! Ide o hit sezóny a dokonale oživia každý váš outfit.

 

Ako ich nosiť?

Mules sa nenosia vôbec jednoducho, no ak ich však dobre skombinujete, budete hviezdou promenády. V opačnom prípade je módne faux pas na svete. Keď si chcete byť isté vhodným výberom oblečenia, určite k nim zvoľte čierne úzke nohavice nad členky. Tajomne tak odhalíte kúsok kože medzi lemom nohavíc a topánkou. Dobre spravíte, ak dáte aj rozstrapkaný lem džínsov. Ak radi experimentujete a riskujete, skúste si k nim obliecť sukňu s áčkovým strihom. Výbornou voľbou je v tomto prípade špicatá špička a vyššie podpätky. Bojíte sa, že vám ,,mules” opticky skrátia nohy? Nie, ak si oblečiete nohavice alebo sukňu s vysokým pásom. Vtedy vám bude môcť ich dĺžku závidieť aj Adriana Sklenaříková.

Čo k nim?

Ako sme už spomínali, topánky sa výborne dopĺňajú s čiernymi úzkymi nohavicami, no rovnako si ich môžete obuť aj k boyfriend džínsom. V tomto prípade budete pôsobiť rebelsky, nakoľko do zjavnej ležérnosti vnesiete aj trochu elegancie. Ak nie ste vyznávačkou špicatých špičiek, máme pre vás dobrú správu. Mules môžete dostať v rôznych prevedeniach, farbách a ľahko ich skombinujete s iným oblečením. Pozrite sa na rôzne druhy tejto pohodlnej a zároveň elegantnej módnej obuvi.

sad das1

Foto: Pinterest