Čo je s Vierkou Berkyovou? Otázka, ktorú si už roky kladú mnohí fanúšikovia dievčiny, pýšiacej sa titulom víťazky SuperStar z roku 2007. Po skončení šou sa totiž akoby po mladej speváčke zľahla zem. Napriek tomu, že Vierka nevalcuje rádiá, hudbe je stále verná, pričom pred pár dňami vydala novú pesničku.

Dominika Mirgová a Vierka Berkyová – tieto dve v tom čase ešte tínedžerky zvádzali v roku 2007 tvrdý finálový boj o to, ktorá z nich sa stane SuperStar. Kým prvá speváčka sa síce umiestnila na druhej priečke, no teší sa úspešnej kariére, množstvu vyprodukovaných hitov a pravidelnými koncertom, víťazka rok po skončení televíznej šou opustila Slovensko a ďalej svoju hviezdnu dráhu nerozvíjala.

Talentovaná Lučenčanka prístupom sklamala tisíce fanúšikov, ktorí jej v SuperStar držali palce a verili, že to anjelským hlasom dotiahne ešte ďaleko. Práve oni sa teraz určite potešia správe, že Vierka vydala novú skladbu. Žiadny letný hit však nečakajte. Nakoľko je brunetka členkou kresťanského spoločenstva Milosť, aj svoju pesničku poňala v takomto štýle. ,,Na slávu nášho pána a spasiteľa Ježiša Krista. Haleluja, haleluja, haleluja, amen, amen, amen,“ stojí v popise videa na YouTube.

Okrem krásneho a čistého hlasu 29-ročnej dvojnásobnej mamičky, ktorý pôsobí doslova ako balzam na dušu, môžeme vďaka jej hudobnej novinke Yeshuha konečne zistiť i to, ako v súčasnosti SuperStaristka vyzerá. A veru treba povedať, že Vierka vôbec nestarne!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=jzGT6d51rRA&feature=emb_title

Zdroj/Foto: YouTube, Facebook/Vierka Berkyova Beryshine, Teleráno, Joj.sk, 4ever.sk