Nela Pocisková sa stala v pondelok 6. 6. 2016 mamičkou. Jej synček sa narodil v magický dátum, a preto mu rodičia vybrali aj netradičné meno – Hektor. Prečo padol výber práve na toto meno? 

Nela sa na príchod synčeka veľmi tešila a poctivo navštevovala prípravné kurzy pre tehotné ženy, aby sa naučila čo najviac potrebných informácií o výchove dieťaťka. Rodila v súkromnej bratislavskej klinike, kde pri pôrode asistoval aj jej partner Filip Tůma, ktorý dokonca prestrihol pupočnú šnúru! Pôrod prebehol v poriadku a rodičia sa tak dnes tešia z malého Hektora. Na výber tohto mena nemali žiaden konkrétny dôvod, proste sa im páčilo. Hektor, ktorý bol v mytológií synom trójskeho kráľa, je meno gréckeho pôvodu. S ich výberom však nie sú spokojní fanúšikovia, ktorí si neodpustili nenávistné či posmešné komentáre.

4

Nie je však dôležité, čo si myslia ľudia, dôležité je, že meno sa páči rodičom. V mene celej redakcie prajeme malému Hektorovi a šťastným rodičom veľa šťastia a zdravia. :)

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.