Všetci muži, ktorí slintajú pri pohľade na exfarmárku Karin Dvořákovú, si musia nechať zájsť chuť. Čiernovláska z Banskej Bystrice totiž prednedávnom priznala vzťah, pričom tvár svojho vyvoleného si zatiaľ nechávala iba pre seba. Nám sa však podarilo zistiť viac – a verte, dámy, že nejedna z vás bude Karin poriadne závidieť!

O Karin Dvořákovej, ktorá sa preslávila vďaka účasti vo Farme X, kde sa dostala až do semifinále, je známe, že miluje pozornosť ľudí. Aktuálne si ju ale určite najviac užíva v spoločnosti jedného muža. ,,Je to láska,” pred pár dňami na sociálnej sieti na rovinu priznala zaľúbená kráska.

,,Zoznámili sme sa cez Instagram. A osobne bližšie v Tatrách, keď so mnou fotil s kamošmi súťaž,” Karin nám priblížila, ako sa so svojím priateľom spoznali. ,,Sadli sme si nenormálne, tak sa teším, že mám najlepšieho kamaráta a partnera v jednom,” podelila sa o pocity radosti. Známa čiernovláska si dokonca s Marekom, ktorý v minulosti pracoval ako hasič, rozumie natoľko, že sa aktuálne púšťajú do spoločného biznisu v rámci instagramového marketingu.

Okrem toho sa rodený Rožňavčan angažuje aj v oblasti modelingu a politiky, pričom treba dodať, že ide o poriadny kus pekného chlapa. To si však pri pohľade na jeho fotografie určite ihneď všimnete i vy. Karin to skrátka vyhrala! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Marek hegedus

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/karinnett, marek_hegedus