Televízia JOJ pred pár týždňami odštartovala seriál Nemocnica, kde sa v epizódach vystriedalo niekoľko známych detí, ako napríklad Sabrina Grláková, ktorú si diváci možno pamätajú ako jednu z hviezd Paneláku. Avšak vo viacerých dieloch sa na obrazovkách objavila aj dcéra primára Klárka. Viete, o koho v skutočnosti ide? 

V živote postavy doktora Adama Ondruša zohráva veľkú rolu jeho dcérka Klárka, ktorú nevidel 2 roky, a až teraz začal zvažovať, že o ňu zabojuje súdnou cestou. Pokiaľ vám príde výkon mladej slečny presvedčivý, niet sa čomu čudovať.

Usmievavá plavovláska sa v skutočnosti volá Dorotka. Deväťročné dievčatko je staršou dcérou Mariána Mitaša a práve on v seriáli stvárňuje jej otca.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Dorotka bola viackrát pozrieť na nakrúcaní seriálu Nemocnica s otcom Mariánom. Všetko okolo nakrúcania ju zaujímalo, páčilo sa jej tam a po rozhovore s režisérom Jánom Novákom dostali ponuku, aby práve ona hrala jeho seriálovú dcéru,“ uviedla PR manažérka televízie JOJ Katarína Nosková pre Plus 7 dní.

Zdroj: plus7dni.pluska.sk | Foto: joj.sk, Instagram/nemocnica_tvjoj