Vplyvná influencerka Zuzana Plačková prešla za posledné roky neskutočnou premenou vizáže. Z priemerne vyzerajúcej blondínky sa stala mimoriadne atraktívna tmavovláska, pripomínajúca hollywoodske celebrity. Brunetka, ktorá sa nikdy netajila slabosťou pre plastické či estetické úpravy, si ale najnovšie na konto pripisuje ďalšie skrášlenie.

Zuzka len nedávno ľudí ohúrila plastickou operáciou zadku i bruška, vďaka čomu získala postavu, nad akou slintá nejeden fanúšik. Hoci sa po chirurgických zásahoch na tele musela niekoľko týždňov zotavovať a zároveň si odriekať obľúbené činnosti, na úpravy vzhľadu rozhodne nezanevrela.

zuzana plačková

Pred pár hodinami sa úspešná podnikateľka pochválila ďalším vylepšením, a to priamo na tvári. ,,Po XY rokoch som sa odhodlala dnes ísť na tetovanie obočia,” prezradila Zuzana, ktorá mala konkrétne z tohto kozmetického zákroku spočiatku obavy. Nakoniec však všetko dobre dopadlo a instagramová hviezda dokonca neváhala celý proces zdokumentovať.

Atraktívna tmavovláska sa podelila nielen o fotografie zobrazujúce výzor pred a po premene, ale i o nahrávku, ktorá vznikla rovno počas tetovania obočia. Pri pohľade na výsledný efekt Zuzana samú seba označila za bábiku, čím dala jasne najavo obrovskú spokojnosť s finálnym efektom.

Zuzana Plačková pred úpravou

zuzana plačková

Zuzana Plačková po úprave

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video – tetovanie obočia

 

Zdroj: Instagram/queen.plackova | Foto: Instagram/queen.plackova, streamable.com