Od Zuzany Fialovej môžeme očakávať všeličo. V spoločnosti je známa svojím nezastaviteľným temperamentom, bujarou povahou a dokáže sa blysnúť hláškami, ktoré (občas) pobavia. Pri upútavke na najnovšiu časť šou “Tvoja Tvár Znie Povedome” pozornému divákovi neuniklo, že Zuze vyšlo z papuľky slovo, ktoré slušná dáma nikdy nepovie.

Populárna šou televízie Markíza, kde sa známe osobnosti snažia čo najvernejšie napodobniť vystúpenia spevákov, speváčiek a kapiel, má veľký úspech. V nedeľu nás čaká už siedme pokračovanie zábavnej relácie a upútavka sľubuje skutočne veľké veci. Okrem skvelých premien a čísel dostane možnosť pobaviť fanúšikov aj porota. Jej členovia totiž dostanú balóny napustené héliom. A tu prichádza spomínaný Zuzkin moment: ,,Teraz mám hlas ako pi*a?” povie na plné hrdlo herečka. Áno, aj my sme sa zatvárili podobne. :)

A teraz vážne. Naozaj jej to škaredé slovíčko na “p” uniklo alebo šlo len o zvukovú podobnosť? Ak si to vypočujete ešte raz, pochopíte, že Zuzana chcela povedať, že má rovnaký hlas ako Bičan. Jasné, ak by šlo o vulgarizmus, buď by neposlušnú Fialovú vypípali, alebo z ukážky rovno vystrihli. Na druhej strane, priznajte sa, koľkí z vás tam ozaj počuli slovo Bičan? My teda nie. Podľa komentárov na Facebooku si však nebola istá ani samotná porotkyňa. Takžeee Zuzanka, nehraj to na nás. :)

komentare-fcbFoto: YouTube, Facebook/BorisPrso, giphy.com | Video: YouTube