Moderátorka stanice BBC Victoria Fritz poriadne šokovala (nielen) svojich kolegov. Počas priameho prenosu začala totiž redaktorke odtekať plodová voda!

Victoria Fritz je moderátorkou známej televíznej stanice BBC. V utorok ráno Victoria veľmi profesionálne prečítala správy tak, aby nikto z divákov nemal šancu postrehnúť, že sa deje niečo nezvyčajné. Počas priameho prenosu sa však niečo proiadne nezvyčajné dialo. Victorii začala odtekať plodová voda!

clipboard01

Okamžite po skončení svojho živého vstupu zamierila moderátorka do nemocnice a tam porodila svojho synčeka. Príbeh Victorie Fritz a jej netradičného pôrodu je momentálne veľkým hitom internetu, ale našťastie všetko dopadlo dobre a mamina aj bábätko sú v poriadku. :)

Victoria Fritz pôrod Victoria Fritz pôrod Victoria Fritz pôrod

Priamy prenos, v ktorom Victorii odtiekla plodová voda

Video: YouTube | Foto: Twitter, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)