Ako to býva zvykom, reality šou Farma nie je len o tvrdej práci na statku a bojovaní o nemalú finančnú výhru, ale aj o sympatiách medzi súťažiacimi. Tie sa častokrát vyostria až natoľko, že farmári zabudnú na to, že ich doma čaká partner. V prípade východniara Rada sa ale môže hovoriť už o dvoch “obetiach”!

38-ročný Rado, pochádzajúci z Popradu, sa už v úvode Farmy ukázal ako pekný kvietok – napriek tomu, že ho doma čaká snúbenica, on sa neváhal oddať intímnostiam s takmer o 20 rokov mladšou Mirkou. Po ich “posteľových hrátkach” ale medzi dvojicou akosi zavládlo napätie.

Fešákovi to však vôbec neprekáža a svoju pozornosť začal smerovať na prsnatú krásku zo Senca. Samotná Kristi Dali sa pred kamerami vyjadrila, že sa s Radom cíti dobre, aj keď do niečoho hlbšieho by s ním nešla. Kikine slová sa ale zrejme netýkali “maznania sa” v posteli, nakoľko párik zachytila kamera, ako v domčeku farmára týždňa zaspáva v objatí a následne vystrája pod perinkou.

Čo presne sa v noci medzi Kristínou a Radom udialo, vedia len oni dvaja, poprípade možno Michal, ktorý spal hneď vedľa svojich kamarátov, keď sa dvíhala ich pokrývka. Každopádne už teraz je jasné, že vo vzduchu visí nový románik!

Video Kiky a Rada si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: TV Markíza, YouTube