Katarína Knechtová, niekdajšia frontmanka skupiny Peha, úspešne brázdi vody slovenského hudobného biznisu ako sólová speváčka a tento rok, konkrétne 24.októbra, jej vyjde ďalší album s názvom “Premeny”. Krátko pred jeho vydaním však vypustila videoklip ku skladbe “FEA”, ktorý je jedinečnou predzvesťou silného hudobného počinu!

Kedysi pôsobila ako chlapec v puberte, dnes je z nej zmyselná žena. Katarína Knechtová v týchto dňoch vydáva svoj najnovší klip ku skladbe ,,FEA”, ktorý natáčala v ďalekom New Yorku. „Keďže som dostala pozvanie koncertovať v New Yorku, využila som túto príležitosť k nakrúteniu videa k piesni „FEA“. Je to nesmierne fotogenické mesto, zaujímavý a najmä iný priestor, ktorý sa k zvuku a k atmosfére môjho nového singlu hodí. Som veľmi vďačná za túto skúsenosť, som šťastná, že som Slovákom žijúcim v Amerike mohla prostredníctvom mojej hudby priniesť trošku domova,“ vraví speváčka. Po hudobnej stránke sa vám dostane singel pod kožu už na prvé vypočutie, veď len názov skladby zosobňuje fenyletylamín, hormón, ktorý telo vylučuje pri zamilovaní. A my sme sa skutočne zaláskovali! :)

Katarína Knechtová – FEA

Video/Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)