Mnohí rodičia často siahnu pre svoje deti po najnovších hracích konzolách, ktoré nie sú práve lacnou záležitosťou. Čo by sme však pre svoje ratolesti neurobili, keď si predstavíme tú radosť v ich očiach? Vynaliezavý otecko z Hong Kongu však prišiel s celkom nezvyčajným nápadom, ako lacno a veľmi kreatívne pobaviť dcéru aj bez drahej elektronickej hry. Radosť dievčatka z tohto virtuálneho zážitku stála jednoznačne za všetku otcovu námahu.

Otecko menom Newman Chan sa rozhodol, že pre svoju dcéru pripraví nezabudnuteľný zážitok v podobe jazdy na jej detskej trojkolke. Nešlo o tradičnú jazdu po zemi, ale vo vzduchu a so všetkými prvkami, ktoré prežíval jazdec na horskom bicykli na obrazovke. Obetavý Chan nezabudol na prilbu ani na dokonalé napodobňovanie všetkých zákrut, dopadov a preletov.

Dievčatko sa pevne držalo a svoju virtuálnu jazdu si naplno užívalo. Týmto milým herným zážitkom jej chcel dopriať pocit, akoby skutočne na tom bicykli jazdila ona sama. Z videa vidieť, že sa mu to naozaj podarilo, a to len vlastnými rukami. 25 miliónov vzhliadnutí je dôkazom toho, že jeho nápad zaujal mnohých oteckov po celom svete. 

Zdroj/Foto: Dailymail.co.uk