Milujeme dobré správy! A jednou takou je určite novina o zásnubách známej slovenskej krásky, ktorá dokonca video z tohto aktu zverejnila na svojom Instagrame. Nič romantickejšie ste už dávno nevideli!

Tatiana Žideková má obrovský dôvod na radosť! Na jej prste sa totiž trbliece šperk, ktorým si ju k sebe pripútal jej priateľ Michal Mravec. Zo známej influencerky sa tak zrejme už čoskoro stane vydatá pani.

Keďže Tánička je mimoriadne aktívna na Instagrame, kde sa takmer so 100 000 fanúšikmi delí o súkromný i pracovný život, rozhodla sa, že sa na sociálnej sieti pochváli aj romantickým videom zo svojich zásnub, ktoré prebehli na ďalekom Bali, kde sa aktuálne dvojica zaľúbencov nachádza. “Ja si myslím, že slová sú zbytočné,” napísala k príspevku budúca pani Mravcová a my sa k jej názoru pridávame. Krása a blahoželáme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tatianazidekova, Streamable

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)