Izabelka Gavorníková je súčasťou seriálu Oteckovia od úplného začiatku. Talentovaná herečka hrá postavu rozkošnej, avšak prefíkanej a panovačnej princezničky Viki Bobulovej. V šou Tvoja MINI tvár znie povedome sa ale Izi predstaví v úplne pozícii.

Na zozname účinkujúcich špeciálneho vydania Tvoja tvár znie povedome, ktoré je venované deťom, je aj 10-ročná slečna Izabelka. Ako prezradila v stredajšom vydaní relácie Teleráno, tím jej chcel zámerne vybrať baladu, a tak siahol po svetovom megahite Somewhere Over The Rainbow od Judy Garland. Počas vystúpenia dokonca robila mladej speváčke spoločnosť roztomilá Havka, taktiež obľúbená hrdinka z Oteckov.

Krásne dievčatko malo po celý čas po svojom boku podporu, a to seriálového otecka Vlada Kobielskeho. Avšak nielen Vladko, ale aj celá porota vrátane hosťujúcej moderátorky Zlatice Puškárovej ostala z Izinho nádherného čísla úplne dojatá, pričom nechýbali ani slzy v očiach. Keď si pozriete krátku ukážku, nebudete sa vôbec čudovať – anjelský hlások malej hviezdičky rozhodne spôsobí zimomriavky i vám.

Celú šou Tvoja MINI tvár znie povedome si budete môcť pozrieť na obrazovkách Markízy v nedeľu večer.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, YouTube