Diváci jedenástej série Farmy posledné dni nediskutujú o ničom inom než o drsnej hlavičke Mateja Jurkoviča, ktorú uštedril kolegovi Rasťovi Mojsejovi. Statný Bratislavčan bol tak kvôli násilnému ataku z hry okamžite vylúčený. Vedeli ste však, že sa niečo podobné stalo aj minulý rok?

Fyzické útoky sú vo Farme prísne zakázané a každý, kto sa dopustí takéhoto zlyhania, by mal byť podľa pravidiel z hry nadobro vylúčený rovnako, ako to bolo v prípade nedávno vyhodeného Mateja Jurkoviča. Práve v súvislosti s týmto incidentom začali diváci reality šou vyťahovať na pretras konflikt z desiatej série, kedy došlo k potýčke medzi Martinom Šmahelom a Jurajom Solčanským. Po roku sa k danej situácii na svojom Instagrame vrátil aj samotný moderátor.

Doposiaľ bolo verejnosti známe len to, že nie príliš pracovitý Juro pod vplyvom alkoholu vyčíňal a robil napriek svojim kolegom, ktorí si užívali wellness.

,,Na všetkých nás, ktorí sme sedeli v tej kadi s teplou vodou začal liať na hlavy a na telá studenú vodu,” Martin Šmahel pripomenul fanúšikom príčinu konfliktu s mladším súperom, ktorému sa následne snažil krhlu z rúk vytrhnúť – to napokon vyvrcholilo až do sotenia. Nakoľko sa ale pod Solčanským nachádzalo mokré drevo, jeho podgurážené nohy ho neudržali a spadol. Video si môžete pozrieť — TU —

Juraj Solcansky bitka

Teraz ale Martin odhalil aj omnoho závažnejšiu skutočnosť, o ktorej doposiaľ nikto nevedel. Fešný fitnessák vo svojom live vysielaní na Instagrame prezradil, že v nestráženej chvíli schytal od Juraja kopanec do chrbta, čo však nikde zverejnené nebolo. Šmahel sa totiž s televíziou dohodol, aby daný úsek vystrihla – nechcel nádejnému raperovi uškodiť. S domnením, že mu to možno raz niekedy vráti karma, tak s televíziou daný útok zahrabali pod koberček.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vyjadrenie Martina Šmahela k utajenému útoku

Zdroj/Foto: Instagram/martinsmahel, YouTube