,,To som takto vyzerala celý deň?” Aj vám je táto veta až priveľmi povedomá? Máte pocit, že život ženy je náročný a chlapi nás nikdy nebudú vedieť pochopiť? Každá žena sa takto cítila minimálne raz vo svojom živote, niektoré dokonca každý deň. Život nežnejšieho pohlavia je občas skutočne náročný, veď musíme vymýšľať, ako stihnúť navariť, upratať a ešte aj nalakovať nechty či zbehnúť ku kaderníčke. Nezaobíde sa to však bez zbytočného sťažovania sa a frflania na celý svet a najmä na mužské pokolenie.

YouTuberka Moma Horňáková vytvorila veľmi výstižné video, v ktorom sa nájde stopercentne každá z vás, minimálne v jednej scénke určite. Moma urobila zostrih tých najbežnejších ženských hlášok, s ktorými sa dennodenne stretávame v práci, obchodoch či v autobuse. Pozrite si zábavné video, ktoré vám otvorí oči a uvedomíte si, že nie všetko je také hrozné, ako sa na prvý pohľad môže zdať. :)

Foto/Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.