Poznáte to. Všade navôkol panuje hokejový ošiaľ, váš frajer je v podnikoch aj u kamošov ako doma, a vy tiež nechcete byť za obstaróžnu športovú analfabetku (ani za inú Betku). A tak fandíte.

S kamoškami sa už od rána dohadujete, u koho sa stretnete, kto prinesie čipsy, kto pivo (to nové nealko s príchuťou levandule) a o koľkej to vlastne ten futbal začína. Jaj, teda hokej. Ale to sa časom vstrebe ako to levanduľové pivo v kamoškinom koberci.

Po príchode zisťujete, že hokej má za sebou skoro celú prvú tretinu, čipsov je málo a vaša kamoška býva na pomery vás aj vašich lodičiek príliš ďaleko. Ako celé fandenie prebieha, si už pozrite v nasledujúcom videu. Aby sme ale neboli nespravodlivé, chlapi vyzerajú pri fandení tiež všelijak, len nie ako ľudia.:) Asi je dobré ostať aj naďalej pri tejto gender separovanej forme, nech prežijeme ten hokej v duševnom zdraví.

Takto to vyzerá, keď sa ženy a chlapi snažia fandiť :)

Zdroj: onetv.cz | Foto: Facebook/ 3v1

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.