Výstredná speváčka, ktorá sa nehanbí ukázať, povedať a spraviť hocičo, je aj šikovná žienka domáca. Určite si ju viacero chlapov predstavuje v pyžame, ako sa vykrúca v kuchyni pri opekaní omelety a ženy by od nej rady obkukali nejaké kuchynské grífy. Ak sa to aj vám zdá nemožné, ubezpečujeme vás, že aj Rihanna je len obyčajná ženská, ktorá sa dokáže v kuchyni obracať tak dobre ako na pódiu!

Aj vás niekedy zaujímalo, aké by to bolo byť najlepšou kamoškou slávnej Rihanny a po prežúrovanej noci sa u nej dobre naraňajkovať? Nie je to až taká nereálna predstava – obyčajné toasty, vajíčka, slaninka, džús a šampanské. Vo videách, ktoré speváčka zdieľala na Snapchate, sa nám naskytá pohľad nielen na jej kuchyňu, ale aj chladničku, ktorá je (prekvapivo) plná alkoholu a sódy. K dokonalým raňajkám nesmie chýbať tzv. Mimosas, čo je tradičný americký koktejl pozostávajúci zo šampanského a nejakej čerstvej ovocnej šťavy. Speváčka dokazuje, že tak ako sa vie vrtieť na pódiu, dokáže to aj v kuchyni. :)

Foto, Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)