Americký seriál ,,Big Bang Theory” alebo ,,Teória veľkého tresku” je na scéne už neuveriteľných desať rokov a za celé toto obdobie sa životy hlavných hrdinov zmenili od základov. V poslednej časti sa z Howarda Wolowitza, milovníka žien, stal otec a pri tejto udalosti nemohli chýbať ani jeho najbližší priatelia.

Televízna snímka patrí k obľúbeným výtvorom nielen vďaka jedinečnému humoru, ale aj kvôli nevšedným postavám. Vedec Sheldon si našiel dievča, Rajesh prelomil svoju “kliatbu” a už sa dokáže normálne zhovárať so ženami, Penny a Leonard sa vzali, Howard a Bernie tiež skočili do chomúta a onedlho privedú na svet svoje prvé dieťa. Práve deviata séria priniesla radostnú novinu, ktorá odhalila tehotenstvo malej blondínky.

O sériu neskôr sa z príjemnej dvojice stali konečne rodičia. Rajesh im však vopred nechtiac prezradil pohlavie bábätka, a tak sa začali zamýšľať nad menom. V nemocničnej izbe padol návrh, aby sa ich budúca prvorodené dcéra volala po ukričanej Howardovej matke. Práve táto myšlienka ich donútila zaspomínať si na vtipnú postavu, ktorá sa však v seriáli nikdy neukázala, no jej hlas a nesmrteľné hlášky zostanú každému v pamäti. Po oznámení, že Bernadette porodila, útly inžinier oznámil, kto sa stane krstným otcom malej Halley. A garantujeme vám, že malá Wolowitzová je na prvý pohľad rozpoznateľná! Pýtate sa podľa čoho? Sledujte :)

Táto časť fanúšikom okrem humoru ponúkla aj chvíle, pri ktorých sa nejednému divákovi zaiste zarosili oči. :)

Foto/Video: YouTube, wall.alphacoders.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.