Slovenský spevák a niekdajší superstárista Tomáš Bezdeda je na slovenskej hudobnej scéne známym pojmom. Idol mnohých žien sa stále aktívne venuje muzike a na začiatku septembra vypustil do sveta svoj najnovší počin ,,Let Me Know”, ku ktorému je natočené aj príjemné video. Pohodová energická skladba, s pekným vieoklipom vám pripomenie, prečo ste pred pár rokmi boli z toho Bezdedu celé namäkko. :P 

Tomáš Bezdeda sa teda nezdá. Len prednedávnom bol nerozvážnym mladíkom s veľkou šticou v Superstar a dnes je z neho zrelý muž, ktorý sa vyznáva z citov vo svojich príjemných skladbách. Tú svoju najnovšiu venoval bývalej priateľke a vyjadril sa k nej nasledovne: „Písal som to vtedy, keď som sa veľmi zaľúbil, teda minulý rok a ešte aj tento rok. Nejak to síce nevyšlo, ale bola to inšpirácia a dotyčnej som venoval skladbu s tým, že za ňu ďakujem. Ona sa na tom zabávala, povedala, že chce hrať v klipe a mať podiel na tantiémoch. Skoro som odpadol. Bolo to vtipné, no čo už, treba ísť ďalej,” povedal spevák pre tvnoviny.sk. A čo vy, páči sa vám Tomášov nový singel?

Tomáš Bezdeda – Let me know

Video: YouTube.com | Foto: Facebook.com | Zdroj: Tvnoviny.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)