15-ročná Lucie Bikárová, ktorá v nedeľu postúpila medzi finálovú TOP desiatku Superstaristov, patrila od prvých konkurzov medzi veľkých favoritov. V speve pritom nie je žiaden nováčik. S mikrofónom v ruke to vedela už ako 8-ročné dievčatko. Neveríte? Stačí sa pozrieť na záznam z charitatívneho koncertu, počas ktorého musela mnohým prítomným padnúť sánka!

Desiatka súťažiacich, ktorí už čoskoro zabojujú o titul Superstar, sa musela prebojovať cez obrovskú konkurenciu, aby dostala miesto v živých prenosoch. Tá najťažšia úloha talentovaných mladých ľudí však ešte len čaká. Porotcov už o svojich prednostiach a perfektných hlasoch presvedčili – ak sa chcú dostať ďalej, musia zapôsobiť aj na divákov.

Svoju fanúšikovskú základňu si presvedčivými výkonmi, ale aj sympatickým vzhľadom, nepochybne získala i Lucie Bikárová. 15-ročná kráska pochádzajúca z Brna pritom poznala pódium už ako dieťa. V roku 2013 mnohých ohromila svojím podaním piesne If I Ain’t Got You od Alicie Keys, a to na koncerte Talent La Sophia.

Charitatívnu akciu založila Yvetta Blanarovičová, pričom samotné združenie La Sophia si kladie za úlohu vyhľadávať nadané deti z detských domovov a sociálne slabších rodín a následne im pomôcť rozvíjať ich talent. Ako sa im to podarilo v prípade Lucie? Posúďte sami!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/1ybyb | Foto: Instagram/lesley_bikarova