Speváci, speváčky i rôzne hudobné skupiny sú najčastejšie v kontakte so svojimi fanúšikmi počas ich vystúpení. Hviezdy si dajú záležať na každom malom detaile koncertu, pretože im chcú pripraviť nezabudnuteľnú šou. Niekedy však, čo čert nechcel, nejde všetko tak, ako by malo. Pred preplnenými športovými halami tak sem-tam zažijú aj poriadny trapas.

Hudobné osobnosti sa poctivo pripravujú na svoje živé vystúpenia, ktoré majú väčšinou do bodky premyslené. Svojim najväčším obdivovateľom chcú poskytnúť zážitok na celý život a zároveň predviesť veľkolepú šou i svoj talent. Niekedy však všetko nevyjde podľa ich vysnívaných predstáv a aj z precízne pripraveného vystúpenia môže vzniknúť hotový horor. Známe osobnosti na pódiu zažijú tak rôzne krušné chvíle, ktoré na jednej strane môžu pobaviť, no na druhej strane skôr aj nepríjemne prekvapia.

Taká Rihanna, Iggy Azalea, Ariana Grande, Madonna či Selena Gomez sa počas svojej kariéry stihli už “zrúbať” na pódiu či odložiť mikrofón v čase, kedy stále spieva playback. Niektoré ich pády boli menšie a ľahko ich uhrali, no taká Madonna padla poriadne bolestivo na svoj zadok. Taylor Swift zasa ukázala, čo má pod šatami, Britney Spears nešťastne stúpila počas tancovania, no aj napriek tomu ,,odspievala” svoju pieseň. Aj takéto a mnohé iné chvíle prežívajú spevácké esá na pódiách pred zrakmi mnohých ľudí. Boli ste už svedkom niečoho podobného aj vy? :)

Video/Foto: Youtube