Označením slovenský Justin Timberlake sa pýši spevák Martin Madej. Aj keď ho má väčšina z vás zafixovaného ako milého chlapca, ktorý spieval o svojom psovi Bobim či o tom, ako príde raz na Ferrari, Martin už dávno nie je tým malým chlapcom. Zmenil sa na sympatického a úspešného mladého muža, ktorý vypúšťa do éteru svoj najnovší videoklip ku skladbe Enough!

Martin Madej je jedným najnadanejších slovenských hudobníkov a tanečníkov. Už ako malý chlapec zahviezdil s pesničkou ,,Bobi” na albume ,,Peter Nagy a deti 2″. O dva roky neskôr vydal svoj prvý sólový album, za ktorý získal Zlatú platňu, a to mal len desať rokov! Neskôr Martin vyštudoval Muzikálové herectvo na VŠMU v Bratislave a dnes patrí medzi najžiadanejších muzikálových hercov na Slovensku. 28-ročný Bratislavčan však popri muzikáloch, tancovaní a moderovaní akcií nezabúda ani na svoju spevácku kariéru. Po štvormesačnej práci sa Martinovi podarilo vypustiť do éteru veľmi netradičný videoklip, ktorý je zložený z rôznych hashtagov, virálov, videií či filmových scén a celé video dokonale ladí s textom piesne. Pomáhal mu s ním kolega Thomas Puskailer a chalanov treba jednoznačne pochváliť, pretože odviedli vynikajúcu prácu! :)

Martin Madej – Enough oficiálny videoklip

Video: YouTube.com | Foto: Martinmadej.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)