Napriek tomu, že sú ľudia čoraz viac otvorenejší a liberálnejšie zmýšľajúci, ešte stále sa medzi nami nájde množstvo takých, ktorí svoju náklonnosť k rovnakému pohlaviu potláčajú a hanbia sa za ňu. Odvážny Adam však medzi nich rozhodne nepatrí!

Adam sa síce narodil ako chlapec, no odjakživa ho to viac ťahalo k ženským záležitostiam. Zlom v jeho živote nastal, keď sa chystal v 15-tich rokoch na Halloween. ,,Dal som si na seba najvýstrednejšie kúsky oblečenia, aké som našiel v maminej skrini, namaľoval sa jej make-upom a dal na seba 5-eurovú parochňu, ktorú mi požala kamarátka. Nevyzeral som zrovna najlepšie, ale to mi bolo jedno. Bol som šťastný, že môžem byť samým sebou a išiel som teda do mesta za kamarátmi. Úprimne, nikdy v živote som sa necítil naozaj ako JA až do tohto okamihu,” prezradil nám pred rokom samotný mladík, ktorý na internete vystupuje pod prezývkou Slaytiiina. Celý rozhovor si môžete prečítať — TU —

Slaytiiina

V súčasnosti sa talentovaný týpek živí ako make-up artista, pričom svoju skvelú prácu predvádza aj na sebe samom, čo následne zdieľa na Instagrame či YouTube. Adamove nové video je však úplne z iného súdka.

Slaytiiina

,,Pokiaľ sa mi niekto bude páčiť, nebudem riešiť, akého pohlavia je, ale všeobecne moje správanie a všetko sa označuje za homose*uálne, a práve preto som sa rozhodol, že sa dneska zahrám na takého správenho heteráka,” Slaytiiina uviedol divákov do deja videa, v ktorom sa za pomoci svojej svojej kamošky Emmy prevtelil do heterose*uála.

Slaytiiina

Hranie videohier, pozeranie futbalu či večera s frajerkou vo fast foode – mladý fešák sa ukázal v preńho doposiaľ úplne nových polohách. A ako svoju náročnú úlohu zvládol? To zistíte v nasledujúcom videu, ktoré rozhodne stojí za pozretie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/slaytiiina