Návšteva múzea nemusí byť iba nudnou rutinnou záležitosťou, do ktorej vás kedysi tlačili rodičia či učitelia na základných školách. Čo ak tam objavíte niečo alebo niekoho, kto vám absolútne vyrazí dych, napríklad svojím peni*om!

Prehliadky ohľadom života našich predkov už nemusia byť iba fádnym pozorovaním kyjakov pri rozbitých miskách. Ak budete mať šťastie, natrafiť môžete aj na skutočné kuriozity, napríklad kostru s obrím peni*om. Aj keď ste možno presvedčené, že je váš predchodca už dávno po smrti, váš dokonalý vizuál spojený s dávkou sexuálneho vyžarovania ho môžu natoľko vzrušiť, že sa mu nečakane ,,postaví”. Oooo, áno, myslíme tým prirodzenie, ktoré sa kostre nečakane pohupuje medzi jej kostnatými nohami. Ako by ste zareagovali vy? :)

Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)