Ktorá z nás by odolala čaru zábavného parku, ktorý ponúka desiatky možností na príjemnú zábavu a uvoľnenie? Toto lákadlo nenechalo chladnou ani 14-ročné dievča, ktoré v newyorskom parku v Queensbury vypadlo z atrakcie v hororovej výške osem metrov!

Štrnásťročné dievča bolo v kabínke so svojím mladším bratom a po páde neutrpelo vďaka pomoci od ďalších návštevníkov žiadne vážne zranenia. Pýtate sa, ako sa mohlo stať, že teenagerka vypadla z atrakcie, ktorá mala byť nevyhnutne zabezpečená? Žiaľ, žiadny relevantný dôvod nie je známy!

Matthew Howard (47) a jeho dcéra (21), návštevníci parku, dievčaťu okamžite po uvoľnení sa z atrakcie pomohli. Obaja sa pod ňu postavili a vyzvali ju, aby sa pustila. Prítomní jej po páde pomohli dostať sa do golfového vozíka, kde sa jej už ujali záchranári, ktorí ju odviezli do najbližšej nemocnice. Howard, ktorý nechal dievča, aby mu skočilo do náručia, sa vyjadril, že dievča nechcel nechať zomrieť, pričom on sám utrpel menšie zranenie chrbtice.

Podľa príslušných orgánov, ktoré sa prípadu venovali, bola atrakcia v poriadku. Zástupcovia parku sa vyjadrili, že bezpečnosť návštevníkov je ich prvoradou prioritou a aj napriek dobrému stavu, atrakciu na ďalší deň nespojazdnili.

Zdroj: usatoday.com | Video/Foto: YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk