Selena Gomez sa aj tento rok stala tvárou krásneho projektu zameraného na detskú charitu. V rámci natáčania spotov si pre malých odvážlivcov pripravila prekvapenie, aké rozhodne nečakali. Reakcia jedného z nich však baví internet!

#WEday je jedinečná oslava mladých ľudí angažujúcich sa v zmene spoločnosti organizovaná kanadskou charitatívnou spoločnosťou. Neodmysliteľnou súčasťou daného projektu je aj svetová speváčka Selena Gomez, ktorá si tento rok pripravila pre deti milé prekvapenie. Kým oni natáčali, ona sa skrývala za bielym závesom a čakala na svoju chvíľu. Jeden z nich však doslova vynikal.

Malý chlapec presadzoval pred kamerami svoj názor, že by mala spoločnosť pomôcť ľuďom bez domova venovaním toaletných potrieb a oblečenia. To ale ani netušil, že o pár sekúnd bude pred ním stáť samotná Selena.

V momente, keď k nemu Gomez podišla, sa stalo niečo, čo nikto nečakal. Tmavovlasý hrdina sa totiž zachoval ako skutočný gentleman a známej speváčke podal ruku so slovami: „Ďakujem moc, veľmi rád som ťa spoznal. Toto gesto však dostalo nielen Sel, ale aj širokú verejnosť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

To posledné dieťa bolo veľmi profesionálne a zlaté,” bavila sa jedna z fanúšičiek. On je veľmi popredu s jeho vyspelosťou a láskavosťou, znie ďalšia z reakcií na adresu malého chlapca, ktorý by mohol ísť príkladom mnohým mužom. Čo poviete? 😍

Video- Selena Gomez prekvapila fanúšika

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/SelenaGomez, Twitter