Robbie Williams je veru starý štramák a je o ňom známe, že aj na koncertoch rád flirtuje so svojimi fanúšičkami. Avšak na tom v Brisbane si vyrobil pekný trapas a dokonca prítomným zakázal, aby video zverejnili na Youtube. 

Na koncerte v Brisbane sa pred odohraním skladby She‘s the One Robbie Williams prihovoril svojej obdivovateľke Morgan, ktorá stála pod pódiom. Charizmatický spevák nešetril smerom k jej výzoru slovami chvály a začal jej lichotiť: “Milujem takýto look. Look s okuliarmi a takýmito vlasmi, taký výzor sekretárky. Čo mi pripomína, že si musím vymazať svoju históriu na prehliadači v počítači, kým to Ayda nájde.”

Ayda je Robbieho žena a ak by aj chcela na Morgan žiarliť, zrejme by zlosť odhodila pri “sekretárkinej” odpovedi na Williamsovu otázku týkajúcu sa veku. Morgan v deň koncertu oslavovala sladkých pätnásť a na koncerte ju sprevádzala mama. Spevák to, samozrejme, šarmantne zaobalil do vtipu a mamičke sa predstavil ako ujo Robbie. Nakoniec ešte fanúškov poprosil, aby video nevešali na internet, lebo by ho mohli zavrieť. Vtipálek jeden. :)