To, že pes je najlepší priateľ človeka a nikto vám nedá takú lásku ako on, vie každý majiteľ psa. No, bohužiaľ, nájdu sa aj takí ľudia, ktorí sa rozhodnú toto úžasné stvorenie doslova zničiť. Dôvody, prečo a ako dokáže niekto takto ublížiť živému tvoru, nechápeme. 

Zoznámte sa so psíkom, ktorý mal ťažký život, jeho bývalý majiteľ ho týral a mučil. Havkáč nepoznal, čo je to láskyplné pohladenie, a keď bol zachránený z pekla, ktoré dennodenne prežíval, nevedel v pokoji prijať ani prvý dotyk, bál sa totiž, že príde ďalší úder. Strach, ktorý prežíval, si nedokážeme ani predstaviť, no jeho krik a plač nám láme srdce. Dnes už ma chlpáčik nových majiteľov, ktorým síce trvalo dlhší čas, kým si k nemu našli cestu, no dnes už tento krásny psík vie, že ruka je len na pohladenie.

Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: