Známy slovenský raper Kali sa pred pár týždňami rozišiel s dlhoročnou priateľkou, s ktorou bol dokonca zasnúbený. V krátkom rozhovore pre denník Nový Čas porozprával o tomto rozchode a svojich aktuálnych pocitoch viac. 

Kali je známy slovenský raper, ktorý svojou hudbou baví tisícky fanúšikov už niekoľko rokov. Muži tohto potetovaného hip-hopera obdivujú a chcú sa mu podobať, ženám sa z neho pre zmenu podlamujú kolená. Život muzikanta si však často pýta vysokú daň a sú ňou práve časté rozchody či problémy vo vzťahu. Sympatický hudobník v rozhovore priznal, že to bola najmä hudba, ktorá stála za rozpadom jeho trojročného vzťahu. Byť úspešným muzikantom si totiž vyžaduje obrovské množstvo času a energie, čo sa dá nie vždy skĺbiť s partnerským životom. Kali v krátkom rozhovore priznal aj to, že si občas zvykne poplakať, ale vyjadril sa aj k tomu, či je ešte stále voľný alebo si už našiel novú známosť. :)

Kali o rozchode so svojou snúbenicou

Video: YouTube.com | Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)