Napriek tomu, že od skončenia reality šou Farma ubehol skoro mesiac, jej súťažiaci sú ešte stále pod drobnohľadom verejnosti. Najviac ľudí zrejme zaujíma život Kristi Dali a Radovana Dulina, ktorí sa na statku do seba zaľúbili, pričom ich láska každým dňom rozkvitá. Najnovšie sa dvojica vybrala na výlet, kedy si to namierila priamo na miesto zrodenia ich vzťahu – z jeho aktuálneho stavu ale ostala v šoku.

Takmer tri mesiace sa uchádzači o 75 tisíc eur snažili, aby sa zo schátralej farmy stalo čo najkrajšie miesto pre turistov. Západniari a východniari každý jeden deň od rána do večera makali na stavbárskych prácach, pričom vďaka svojim šikovným ručičkám sa mohli pochváliť ukážkovou stajňou, saunou, bazénom, preliezkami či hvezdárňou.

Kristi Dali a Rado Dulin patrili medzi súťažiacich, ktorí na statku vydržali od začiatku až do konca. Aj preto sa im pri pohľade na aktuálny stav lokality, kde sa Farma natáčala, tlačili až slzy do očí. Zaľúbené hrdličky si totiž počas víkendu vybehli do usadlosti v obci Sekule, aby sa na vlastné oči presvedčili, čo tam po nich zostalo. Keď zistili, že doslova nič, ostali v nepríjemnom šoku ako zrejme všetci, ktorí ich publikované zábery zahliadli, respektíve zahliadnu – video nájdete na konci článku.

Príťažlivú modelku tešil aspoň fakt, že jej ďalšia farmárska láska – psíček Easy, ktorý u nej našiel nový domov, spoznal miesto, kde pár mesiacov prebýval, z čoho sa i patrične radoval.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kristi_dali, farma.markiza