Fanúšikovia či hejteri – všetci čakali na to, ako sa bude vyvíjať prípad Zuzany Strausz Plačkovej a jej manžela Reného, ktorí boli ráno 27. septembra zadržaní Národnou kriminálnou agentúrou. Dnes poobede Špecializovaný trestný súd v Pezinku dvojicu prepustil na slobodu.

Po troch nociach v cele predbežného zadržania boli Zuzana a René vo štvrtok poobede prepustení aj spolu s Lukášom Masarykom, ktorému pri prehliadke zaistilii krokodíla, a Marekom Cibulkom. Ako dôvod sa uvádza „konštatovanie sudcu pre prípravné konanie o neexistencii dôkazov, ktoré by preukazovali dôvodné podozrenie, že sa títo obvinení dopustili skutku, za ktorý im bolo vznesené obvinenie. Preto v ich prípade ďalej ani neskúmal naplnenie existencie dôvodov, či už útekovej, kolúznej, prípadne preventívnej väzby“.

Po rozhodnutí súdu sa na Zuzanu okamžite vrhli novinári, ktorých upozornila, aby neobťažovali jej príbuzných. ,,V prvom rade by som chcela povedať, aby novinári nešikanovali viac moju rodinu. A neprajem si to, aby ste navštevovali moju rodinu. Toto je moja záležitosť, toto sa vôbec netýka mojej rodiny,“ znejú prvé slová kráľovnej Instagramu na slobode. Ďalej uviedla, že sú nevinní a nie sú odkázaní na to, aby vykonávali drogovú trestnú činnosť. Viac vraj prezradí neskôr na Instagrame.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: tvnoviny.sk, nstagram/queen.plackova, tvjoj