Ak by malo byť v živote niečo dokonalé, tak je to určite svadba, deň D, ktorý by si mal každý prežiť len raz za život. Aj keď v praxi to často býva inak. Svoju svadbu možno oľutovala aj žena z videa, ktoré momentálne koluje internetom.

Svadba by sa mala niesť v romantickom duchu. Ten však vždy môže niekto alebo niečo pokaziť. V najhoršom prípade nečakaným správaním ženích alebo nevesta. Vo videu, ktoré sa objavilo na internete a vzbudilo množstvo pohoršujúcich komentárov, to novomanžel dosť prepískol. Pri krájaní svadobnej torty sa k svojej vyvolenej zachoval naozaj nepekne. Ako ho nevesta kŕmila, mierne s ním zasrandovala, za čo si od muža vyslúžila agresívnu reakciu.

Pod videom sa začala viesť diskusia o tom, ako sa musí tento chlapík správať v súkromí, keď na svojej svadbe pred hosťami a zapnutou kamerou dokázal vyviesť niečo také. Komentujúci zároveň prechovávajú k neveste ľútosť, čomu sa zrejme po zhliadnutí videa ani nebudete čudovať.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.