Zuzana Strausz Plačková je nepochybne jednou z najvýraznejších tvárí slovenského šoubizu, pričom jej súkromnú sociálnu sieť sleduje takmer pol milióna ľudí. Takáto zvýšená popularita môže byť však častokrát dvojsečnou zbraňou.

Trpkú príchuť slávy zrejme častokrát pociťuje i najznámejšia slovenská playmate. Plačková však už nával negatívnych ohlasov z určitej skupiny sledujúcich viac nevydržala a rozhodla sa verejne zareagovať na ich posudzovanie prostredníctvom poriadne pikantného videa.

Toto je môj profil. Hore je napísané queen Plačková, nie queen štrbavá, mľandravá bárs aká čupka,“ vychŕlila zo seba Zuzana, pričom v nasledujúcich vyjadreniach nešetrila poriadnou dávkou ostrých vulgarizmov.

Nikto ma nebude poučovať, čo by som mala a čo by som nemala robiť,“ odkázala ľuďom, ktorí mali podľa všetkého tendenciu ohradiť sa voči jej verejnému vystupovaniu na sociálnych sieťach. „A keď budem chcieť byť za tú milú, peknú, usmievavú a vždy dokonalú, tak by som bola taká ako 90 % p** na Instagrame,“ uzavrela nakoniec, čím zrejme narážala i na určitú sortu “známych krások”.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com/Instagram | Foto: Instagram/Zuzana Strausz Plačková, YouTube