Tisíce Slovákov sa tešia z blížiaceho sa návratu obľúbeného markizáckeho seriálu Oteckovia, ktorý po letnej odmlke mieri späť na obrazovky. Hoci sa zdalo, že sa populárni herci počas prázdnin venovali len dovolenkám a leňošeniu, nie je to tak – známe tváre aktívne pracovali na natáčaní štvrtej série, ktorá je už za dverami.

Štvorica fešných oteckov spoločne s partnerkami a deťmi si v priebehu jediného roka získala srdcia rekordne vysokého počtu divákov. Zo známych osobností sa stali ocenení herci a doposiaľ neokukaná mládež sa zmenila na hviezdne obsadenie.

Oteckovia

Po letnej pauze sa nezadržateľne blíži v poradí už štvrtá séria, ktorá je len ďalším dôkazom obrovskej žiadanosti zo strany publika. Po tej tretej totiž tvorcovia programu zanechali v divákoch nemalé stopy napätia, keďže sa osudy slávnych hrdinov poriadne zamotali.

A čo prinesú nové príbehy? Najnovšia ukážka z modro-žltej televízie sľubuje scénky nabité dostatočnou dávkou humoru, dobrodružstva a silných emócií. Nech sa páči – pozrite si prvú ochutnávku Oteckov, ktorí sa už od 2. septembra budú znovu uchádzať o vašu priazeň.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Facebook/Oteckovia